Łatwy przewodnik po tym co musisz zrozumieć o pobieraniu muzyki

Łatwy Przewodnik Po Tym, Co Musisz Zrozumieć O Pobieraniu Muzyki

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o pobieraniu muzyki, Internet jest oczywistym miejscem, aby dowiedzieć się więcej. W rzeczywistości, ten artykuł jest klin pełen wspaniałych pomysłów, jeśli chodzi o co MP3 doświadczenie najlepsze może być. Pamiętaj, aby przeczytać ten artykuł w całości, aby uzyskać optymalne wyniki.

Zawsze upewnij się, że pobierasz muzykę z legalnej witryny sieci Web. Jeśli pobierasz muzykę nielegalnie, możesz spotkać się z surowymi grzywnami. W wielu przypadkach możesz zostać ukarany grzywną do $500 za utwór. Artyści zasługują na zapłatę za muzykę, którą tworzą, więc pobierz tylko legalne kopie piosenek, które kochasz.

Amazon i iTunes są popularne rynki do znajdowania pobranej muzyki. Możesz założyć bezpłatne konto i przeglądać utwory milionów artystów. W wielu przypadkach możesz nawet posłuchać małej próbki utworu przed jej zakupem. Jest to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do wielu muzyki w jednym miejscu.

Rejestruj całą pobraną i już opłaconą muzykę. Nie chcesz tracić pieniędzy, dostając rzeczy, które już masz. Wystarczy sprawdzić swoją historię na stronach, które kupujesz.

Podczas pobierania muzyki online należy pobrać tylko pliki z odpowiednim rozszerzeniem. Nigdy nie pobieraj plików z rozszerzeniami .exe. To rozszerzenie może uszkodzić komputer. Może przejąć kontrolę nad systemem komputerowym i całkowicie go zniszczyć. Co gorsza, możesz otworzyć się na kradzież tożsamości lub inne problemy z bezpieczeństwem.

Darmowe Archiwum Muzyki i Archiwum Internetowe oferują bezpłatną muzykę, która jest całkowicie legalna do pobrania. Sprawdź je, jeśli pracujesz nad budowaniem swojej kolekcji. Często zawierają muzykę od niejasnych lub mniej znanych artystów, a muzyka obejmuje każdy gatunek. Pobieranie jest proste, gdy jesteś na stronie.

Zawsze masz zaktualizowany program antywirusowy na dowolnym urządzeniu, na które pobierasz muzykę. Istnieje wiele osób, które chciałyby mieć dostęp do plików w systemie. Jeśli nie masz dobrego programu antywirusowego na swoim urządzeniu, pozostawiasz się podatnym na próby włamania i wirusy.

Jeśli szukasz muzyki do iPoda, rozważ witrynę opartą na subskrypcji. Dostępnych jest kilka, które umożliwiają użytkownikom dostęp do ogromnej biblioteki utworów jednorazowego członkostwa. W większości przypadków członkostwo jest na całe życie. Jest to świetny sposób, aby zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie znalezienie muzyki, którą kochasz.

Przed pobraniem muzyki upewnij się, że korzystasz z połączenia szerokopasmowego. Pliki muzyczne nie są takie same wielkości mamuta jak pliki wideo, ale po pobraniu wielu z nich, ogólny rozmiar pobierania można dodać dość szybko. Jeśli jesteś na wolnym połączeniu może zjeść dużo czasu.

Jeśli zainstalujesz oprogramowanie sieciowe peer to peer, nie instaluj żadnych dodatków ani dodatkowego oprogramowania, które oferuje. Programy te są często adware, które mogą jeść zasobów na komputerze lub połączeniu internetowym, plus dodają żadnych korzyści do samego oprogramowania, więc po prostu odznaczyć te pola.

Decydując się na witrynę, aby pobrać muzykę z, sprawdź opinie dotyczące ich interfejsu użytkownika. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś nowicjuszem. Niektóre z nich mają bardzo złożone interfejsy użytkownika, które mogą być trudne do nawigacji. Inne są bardziej przyjazne dla użytkownika i są lepszym wyborem dla początkujących.

Aby zwiększyć możliwości pobierania darmowej muzyki, poszukaj firm, które sponsorują bezpłatne kampanie i wydarzenia do pobierania muzyki. Firmy od Apple po Starbucks rozdają muzykę w ramach swoich ogólnych promocji marki. Jest to prosty sposób na dodanie nowej muzyki do biblioteki bez płacenia ani grosza.

Myśląc o usłudze subskrypcyjnej, rozejrzyj się. Pobieranie utworów jeden po drugim na podstawie prawnej może być bardzo kosztowne. W dzisiejszych czasach wiele sklepów muzycznych online oferuje usługi subskrypcyjne, które mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Podczas rozejrzenia się, spójrz na limity pobierania, aby zobaczyć, ile jest przechowywanych.

Bądź ostrożny z bezpłatnych usług pobierania muzyki peer-to-peer. Wiele z tych miejsc okiełzuje linię legalności. Co może być myślenie jest ok jest rzeczywiście wprowadzenie w niebezpieczeństwie ścigania, jeśli usługa zostanie złapany i zgłaszają się do swoich użytkowników. Wykonaj swoje badania przed dołączeniem do dowolnej usługi pobierania muzyki peer-to-peer.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i korzystasz z płatnej witryny do pobierania, zawsze szukaj ofert na określoną muzykę, przeglądając. Niektóre utwory i albumy będą dostępne ze zniżką, a zakup całego albumu okaże się znacznie tańszy niż kupowanie pojedynczych piosenek na dłuższą metę. Oczywiście, niektórzy ludzie chcą tylko konkretnej piosenki, ale miłośnicy muzyki często korzystają z całego albumu.

Zawsze sprawdzaj rozmiar plików, które zamierzasz pobrać. Większość plików mp3 o standardowej długości utworu, pięć minut lub mniej, będzie wahać się od dwóch do pięciu megabajtów. Mniejsze pliki to prawdopodobnie obce pliki tekstowe, których nie potrzebujesz, a większe pliki mogą być szkodliwymi rzeczami, których nie chcesz. Wystarczy zrobić wyjątek dla plików JPEG, które mogą być okładka albumu.

Czy lubisz sprawdzać nową muzykę z nowych zespołów? Jeśli tak, masz szczęście! Wiele stron internetowych oferuje bezpłatne pliki do pobrania muzyki, ponieważ zespoły i wytwórnie fonek chcą, abyś spróbowywać muzyki. W pewnym sensie jest to jak słuchanie piosenki w radiu. Jeśli ci się spodoba, kup album, aby wesprzeć swój ulubiony nowy zespół.

Jednym ze sposobów uzyskania dostępu do darmowej muzyki, że większość ludzi nie uważa za lubi strony artysty na Facebooku, zwłaszcza jeśli nie są one wielkim artystą głównego nurtu. Czasami mogą one umożliwić dostęp do bezpłatnych treści tylko za pomoc w rozpowszechnianiu ich nazwy. Możesz zrobić je dobrze, a jednocześnie coraz niesamowite muzyki!

Jeśli chcesz łatwo pobrać świetną muzykę, najlepiej jest dowiedzieć się wszystkiego, co możesz o swoich opcjach. Masz czas, aby przeczytać ten artykuł, więc powinieneś być gotowy, aby rozpocząć pobieranie z łatwością. Pamiętaj, aby skorzystać z wskazówek, które przeczytałeś, aby dać sobie najlepsze możliwe doświadczenie.

About Łatwy przewodnik po tym co musisz zrozumieć o pobieraniu muzyki

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly