Kilka porad które pomogą ci dowiedzieć się więcej o pobieraniu muzyki

Kilka Porad, Które Pomogą Ci Dowiedzieć Się Więcej O Pobieraniu Muzyki

Czy trudno jest znaleźć i pobrać muzykę, którą kochasz? Czy musisz odświeżyć swoją wiedzę? Jeśli tak, na pewno pokochasz ten kawałek. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o pobieraniu muzyki.

Przed pobraniem albumu należy skorzystać z opcji "Podgląd" na każdym utworze albumu. Jest to dobry pomysł na utwory, które są dla Ciebie nowe. W ten sposób możesz po prostu pobrać utwory, które ci się podobają. Może to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba kupić cały album za kilka piosenek, które lubisz.

Jeśli chcesz uniknąć wirusów podczas pobierania muzyki, upewnij się, że pobierasz z renomowanej witryny. Istnieje wiele stron internetowych, gdzie można pobrać darmową muzykę. Te strony są zwykle mniej bezpieczne niż te, za które płacisz, zwiększając swoje szanse na pobranie wirusa. Jeśli chcesz uniknąć wirusów, rozważ płacenie za pobraną muzykę.

Gdy szukasz stron internetowych do pobierania muzyki, upewnij się, że pobierasz od renomowanego dystrybutora. Zdarzały się przypadki, gdy użytkownicy pobrali złośliwe oprogramowanie wraz z utworami. Nie stanie się to u uznanych dystrybutorów muzyki cyfrowej o dobrej reputacji. Należy zachować ten umysł, zanim klikniesz przycisk pobierania.

Dobrą wskazówką do wykorzystania podczas myślenia o pobieraniu muzyki jest upewnienie się, że nie wiążesz połączenia internetowego z innymi rzeczami. Prawdopodobnie chcesz, aby twoja muzyka została pobrana tak szybko, jak to możliwe. Oznacza to, że będziesz chciał zatrzymać wszystko, co może zajmować przepustowość.

Podczas pobierania za pośrednictwem sieci peer to peer, grać z ustawieniami, aż otrzymujesz dobre wyniki. Chociaż mogą wydawać się skomplikowane i nad głową, można znaleźć wyjaśnienia, co te ustawienia robią online, dzięki czemu proces dostosowywania ich znacznie łatwiejsze. Im więcej się bawisz, tym lepsze mogą być twoje pliki do pobrania.

Jeśli masz problemy z pobieraniem z programem równorzędnym, sprawdź zaporę. Jeśli nie zezwolisz na program, nie będzie można wykonać żadnego przesyłania lub pobierania. System Windows jest wyposażony w wbudowaną zaporę, która będzie musiała zostać zmieniona, aby umożliwić działania programu.

Upewnij się, że pobierasz muzykę legalnie. Istnieje wiele prostych sposobów pobierania muzyki, ale wiele z najczęstszych sposobów, że ludzie pobierają muzykę są nielegalne. Dowiedz się, jakie są prawne metody pobierania muzyki, aby nie martwić się, że popełniasz przestępstwo, słuchając muzyki.

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować się w witrynie opartej na subskrypcji do pobrania, najpierw sprawdź opinie w ich bibliotece muzycznej. Niektóre mogą mieć tylko stare utwory, które nie są zainteresowane posiadaniem, a inne mogą mieć słabą jakość pobrań. Podczas gdy niektóre są uzasadnione, warto najpierw odrobić pracę domową.

Przed pobraniem muzyki upewnij się, że korzystasz z połączenia szerokopasmowego. Pliki muzyczne nie są takie same wielkości mamuta jak pliki wideo, ale po pobraniu wielu z nich, ogólny rozmiar pobierania można dodać dość szybko. Jeśli jesteś na wolnym połączeniu może zjeść dużo czasu.

Aby uzyskać wspaniałą cenę nowej muzyki, poszukaj codziennych ofert. iTunes, Amazon i innych popularnych sprzedawców oferują świetne oferty na co dzień. Możesz uzyskać ekspozycję na wiele różnych gatunków piosenek w dobrej cenie, a to jest bardzo dobry interes.

Aby uniknąć oszukania podczas pobierania muzyki, wybierz stronę internetową, która jest popularna, takich jak Amazon, Rhapsody lub iTunes. Te popularne usługi pobierania są na ogół bezpieczniejsze niż mniej znane, ponieważ muszą utrzymać swoją reputację. W związku z tym nie musisz się martwić o kradzież swoich danych osobowych.

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę na pobieranie muzyki, poszukaj ofert kart upominkowych u lokalnych sprzedawców. Wiele venders pobierania muzyki (iTunes, Spotify, itp.) mają karty upominkowe, a czasami te karty są oferowane ze zniżką do ich ceny twarzy. Tak pewien $50 iTunes karta mogą być sprzedał pod kątem $45. Jest to sposób, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na muzyce.

Zawsze upewnij się, że podczas pobierania plików muzycznych są to naprawdę pliki muzyczne. Większość plików muzycznych będzie około 2MB do 5MB, ale w niektórych rzadkich przypadkach może nawet wzrosnąć do 10 MB. Jeśli jednak pobierany plik jest mniejszy niż 1 MB, więc jest mierzony w kilobajtach, zazwyczaj są to pliki tekstowe.

Jeśli masz lub chcesz mieć ogromną bibliotekę MP3, przechowuj ją w usłudze iCloud. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do wszystkich utworów z dowolnego urządzenia zalogowanego do iTunes. Chociaż nie można odtwarzać muzyki bez połączenia z Internetem, nie musisz też czekać na pobranie utworów i zapchanie urządzenia.

Mają chęć zapłaty za pobieranie muzyki online. Chociaż możesz nie chcieć niczego wydawać, uważasz, że darmowa muzyka jest na ogół bardzo skompresowana i nie brzmi dobrze. Jest to coś, co jest nielegalne, jak również. Płacenie za melodie nie musi być kosztowne.

Jednym ze sposobów uzyskania dostępu do darmowej muzyki, że większość ludzi nie uważa za lubi strony artysty na Facebooku, zwłaszcza jeśli nie są one wielkim artystą głównego nurtu. Czasami mogą one umożliwić dostęp do bezpłatnych treści tylko za pomoc w rozpowszechnianiu ich nazwy. Możesz zrobić je dobrze, a jednocześnie coraz niesamowite muzyki!

Nie wpadaj w kłopoty z prawem, nielegalnie pobierając media. Zamiast tego, dostęp do witryn takich jak YouTube, które pozwalają słuchać tych piosenek za darmo! Jeśli naprawdę coś Ci się podoba, spróbuj użyć strony konwertera, który pozwala wprowadzić link w zamian za mp3 do pobrania. To proste i pozwala trzymać się z dala od kłopotów.

Podczas pobierania ulubionych utworów i albumów należy zachować ostrożność. Weź to, co przeczytałeś w tym artykule i zapamiętaj to. Nie spiesz się do pobierania muzyki, chyba że wiesz, co robisz.

About Kilka porad które pomogą ci dowiedzieć się więcej o pobieraniu muzyki

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly