Zainteresowany ściągniesz muzykę przeczytaj ten kawałek

Zainteresowany ściągniesz Muzykę? Przeczytaj Ten Kawałek

Czy jesteś kimś, kto chce dowiedzieć się, jak pobierać muzykę? Czy po prostu nie wiesz, od czego zacząć? Jeśli tak jest, to potrzebujesz dobrych rad na temat tego rodzaju rzeczy. Weź te wskazówki i używać ich dobrze i należy zrobić dobrze.

Amazon i iTunes są popularne rynki do znajdowania pobranej muzyki. Możesz założyć bezpłatne konto i przeglądać utwory milionów artystów. W wielu przypadkach możesz nawet posłuchać małej próbki utworu przed jej zakupem. Jest to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do wielu muzyki w jednym miejscu.

Odwiedzając pobraną stronę muzyczną Amazon, zawsze sprawdzaj ich promocje. Pliki do pobrania singli i albumów często są dostępne ze zniżką, oszczędzając mnóstwo pieniędzy na ulubionej piosence. Oferty zmieniają się z dnia na dzień, więc miej oko na Amazon, aby uzyskać duże oszczędności na pobieraniu muzyki.

Zawsze powinieneś mieć program antywirusowy, jeśli regularnie pobierasz muzykę. Program antywirusowy przeskanuje plik przed pobraniem, informując, czy wirus ma wirusa, czy nie. Jeśli wirus w jakiś sposób dostanie się na dysk twardy, program antywirusowy może zneutralizować i usunąć wirusa.

Aby uzyskać wysokiej jakości muzykę dźwiękową, upewnij się, że pobieranie jest wysokiej jakości. Sprawdź kilobajty, na których gra Twój utwór. Większa liczba daje lepszą jakość dźwięku na każdym odtwarzaczu.

Zawsze masz zaktualizowany program antywirusowy na dowolnym urządzeniu, na które pobierasz muzykę. Istnieje wiele osób, które chciałyby mieć dostęp do plików w systemie. Jeśli nie masz dobrego programu antywirusowego na swoim urządzeniu, pozostawiasz się podatnym na próby włamania i wirusy.

Jeśli masz problemy z pobieraniem z programem równorzędnym, sprawdź zaporę. Jeśli nie zezwolisz na program, nie będzie można wykonać żadnego przesyłania lub pobierania. System Windows jest wyposażony w wbudowaną zaporę, która będzie musiała zostać zmieniona, aby umożliwić działania programu.

Wiedz, że czasami rzeczy nie są takie, jak się wydaje. Jeśli korzystasz z wątpliwej sieci peer-to-peer plik oznaczony jako muzyka może być czymś zupełnie innym. To może być coś złośliwego. Sprawdź, czy są jakieś opinie lub komentarze na torrent przed pobraniem. To pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Staraj się pobierać tylko muzykę od dostawców, którzy pamiętają Twoje zakupy. W ten sposób, jeśli kiedykolwiek stracisz plik, możesz ponownie odwiedzić stronę internetową i po prostu pobrać go ponownie za darmo. Jest to świetna zamiana na tworzenie kopii zapasowych plików, co oczywiście zawsze zamierzasz zrobić, ale nigdy nie do tego nie dotrzesz.

Ci, którzy pobierają pliki z różnych stron internetowych, muszą mieć na swoim komputerze aktualne oprogramowanie antywirusowe. Ten program antywirusowy chroni komputer na dwa różne sposoby. Najpierw można zeskanować plik przed pobraniem. Program antywirusowy powinien informować o wszelkich podejrzanych kodowania lub wirusach. Od czasu do czasu wirus oszukuje twój program antywirusowy i dostanie się na dysk twardy. Jeśli tak się stanie, program może zneutralizować i usunąć wirusa i chronić komputer przed uszkodzeniem.

Nawet jeśli pobierasz dane ze znanego źródła, takiego jak Amazon lub iTunes, upewnij się, że urządzenie do pobierania ma funkcje zabezpieczeń i ochronę antywirusową. Nigdy nie wiadomo, co tam jest. Zawsze skanuj pobrane pliki przed ich otwarciem lub przeniesieniem na inne urządzenie na wszelki wypadek.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i korzystasz z płatnej witryny do pobierania, zawsze szukaj ofert na określoną muzykę, przeglądając. Niektóre utwory i albumy będą dostępne ze zniżką, a zakup całego albumu okaże się znacznie tańszy niż kupowanie pojedynczych piosenek na dłuższą metę. Oczywiście, niektórzy ludzie chcą tylko konkretnej piosenki, ale miłośnicy muzyki często korzystają z całego albumu.

Zawsze upewnij się, że podczas pobierania plików muzycznych są to naprawdę pliki muzyczne. Większość plików muzycznych będzie około 2MB do 5MB, ale w niektórych rzadkich przypadkach może nawet wzrosnąć do 10 MB. Jeśli jednak pobierany plik jest mniejszy niż 1 MB, więc jest mierzony w kilobajtach, zazwyczaj są to pliki tekstowe.

Czy myślisz o pobraniu plików MP3 lub po prostu strumieniowo muzyki? Kiedy masz wiele piosenek, nie będziesz miał miejsca na ich przechowywanie. Oczywiście nie można przesyłać strumieniowo utworów bez połączenia z Internetem, co może być kosztowne. To może być bardzo trudne.

Co tydzień sprawdzaj sklep swojej usługi muzycznej. Zwykle dzieje się wiele rodzajów sprzedaży pobierania muzyki. Wiele albumów można obniżyć w cenie - niektóre nawet do połowy off. Jest to doskonały sposób, aby wypełnić swoją bibliotekę po obniżonej cenie.

Niektóre witryny wymagają pobrania innych typów plików przed udzieleniem dostępu do pliku muzycznego. Na przykład Rhapsody i iTunes mają to wymaganie. Są to jednak płatne usługi, a pliki do pobrania są bezpieczne. Nie pobieraj dodatków, gdy mamy do czynienia z darmowymi usługami lub witrynami. Niektóre programy mogą dać komputerowi wirusa, który pozwala hakerom włamać się.

Rdio to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do mnóstwa muzyki bez konieczności kupowania lub pobierania każdej piosenki. Jeśli lubisz popularne utwory, będziesz w stanie znaleźć wszystko, co chcesz w jednym miejscu. Jeśli lubisz bardziej niejasną muzykę, to nie jest to opcja dla Ciebie.

Czy lubisz sprawdzać nową muzykę z nowych zespołów? Jeśli tak, masz szczęście! Wiele stron internetowych oferuje bezpłatne pliki do pobrania muzyki, ponieważ zespoły i wytwórnie fonek chcą, abyś spróbowywać muzyki. W pewnym sensie jest to jak słuchanie piosenki w radiu. Jeśli ci się spodoba, kup album, aby wesprzeć swój ulubiony nowy zespół.

Pobieranie muzyki jest czymś, co wiele osób wykazuje zainteresowanie w tych dniach, ponieważ wiele urządzeń może odtwarzać pliki muzyczne. Tutaj powinieneś zdobyć kilka wskazówek, co zrobić, jeśli chcesz dostać się do pobierania muzyki. Po prostu skorzystaj z porad krok po kroku, a zrobisz świetnie!

About Zainteresowany ściągniesz muzykę przeczytaj ten kawałek

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly