Znalezienie najlepszych melodii dla najlepszych ofert muzyka pliki do pobrania porady i wskazówki

Znalezienie Najlepszych Melodii Dla Najlepszych Ofert: Muzyka Pliki Do Pobrania Porady I Wskazówki

Jeśli chcesz pracować z pobieraniem muzyki, prawdopodobnie będziesz chciał najpierw przejść przez kilka faktów na ich temat. Jeśli chcesz profesjonalnej porady na temat tego rodzaju rzeczy, jesteś w dobrym miejscu. Przeczytaj dalej i nauczysz się wszystkiego, co musisz o tym wiedzieć.

Wybierz usługę P2P mądrze. Może to być klucz do uzyskania muzyki, którą chcesz. Przeczytaj opinie i porozmawiaj z ludźmi, których znasz, aby znaleźć najlepszą usługę, która Ci odpowiada. Poszukaj referencji innych użytkowników, aby upewnić się, że nie pożałujesz korzystania z żadnej konkretnej usługi.

Jeśli planujesz pobrać dużo muzyki, subskrypcja usługi może być najmądrzejszym wyborem. Usługi takie jak te obejmują Rdio i Spotify, a płacisz niską opłatę subskrypcyjną każdego miesiąca w zamian za dostęp do pozornie nieskończonej liczby utworów. Możesz też zabrać utwory ze sobą w tryb offline. Jest to niedrogi sposób na zbudowanie kolekcji.

Jeśli kupujesz muzykę za pośrednictwem iTunes, zapłać dodatkową gotówkę za iTunes Match (25 USD rocznie). Ta usługa muzyczna zapewnia dostęp do całej biblioteki w internecie — nie tylko do utworów, które zostały niedawno zakupione. Usługa iTunes Match analizuje wszystkie utwory i dopasowuje je do wersji w chmurze. To doskonały sposób na zwiększenie biblioteki muzycznej opartej na chmurze.

Wielu artystów wystawiło własną muzykę do pobrania za mniej niż jednego dolara za piosenkę. Jest to dobry sposób na uzyskanie kopii ulubionej piosenki i skierowanie wszystkich wpływów z powrotem do artysty, a nie do dystrybutora zewnętrznego. Artysta otrzymuje pełne wynagrodzenie za swoją pracę, a ty dostajesz świetną piosenkę.

Jeśli pobierasz muzykę online, upewnij się, że masz szerokopasmowe połączenie z Internetem. Jeśli masz połączenie telefoniczne, pobieranie będzie znacznie wolniejsze, a przesyłanie plików trwa wiecznie. Więc jeśli chcesz cieszyć się muzyką od razu, szerokopasmowe połączenie jest do zrobienia.

Strona internetowa, która oferuje legalne pobieranie muzyki, zwykle nie będzie miała szerokiej gamy niestandardowych plików i mieszanek. To dlatego, że są one dystrybucji muzyki z renomowanych wytwórni. Jeśli strona ma kilkanaście wersji utworu, którego szukasz, prawdopodobnie nie jesteś na legalnej stronie pobierania.

Nie pobieraj muzyki nielegalnie za pośrednictwem witryn do udostępniania plików. To, co wydaje się dobrym pomysłem na uzyskanie darmowej muzyki, może wrócić, aby cię ugryźć. Wielu dostawców usług internetowych współpracuje obecnie z firmami wydawniczymi, aby znaleźć i ścigać piratów internetowych, a ty nie chcesz być jednym z pechowych.

Szukaj online, aby dowiedzieć się więcej o dostosowywaniu prędkości sieci. Jest prawdopodobne, że komputer nie jest zoptymalizowany od razu po wyjęciu z pudełka. Oznacza to, że musisz dowiedzieć się nieco o tych zmianach w ustawieniach, aby uzyskać najszybsze pliki do pobrania dla twoich potrzeb muzycznych online. Niestandardowe informacje dotyczące konfiguracji komputera można znaleźć w Internecie.

Upewnij się, że pobierasz muzykę legalnie. Istnieje wiele prostych sposobów pobierania muzyki, ale wiele z najczęstszych sposobów, że ludzie pobierają muzykę są nielegalne. Dowiedz się, jakie są prawne metody pobierania muzyki, aby nie martwić się, że popełniasz przestępstwo, słuchając muzyki.

Wykonaj kilka badań na potencjalnej stronie pobierania, zanim przejdziesz do pobierania. Przeczytaj opinie innych osób na stronie, a nawet przeszukaj fora internetowe w poszukiwaniu postów związanych z witryną. Chcesz wiedzieć, jak renomowanych i bezpiecznych tej stronie jest naprawdę. Inni prawdopodobnie doświadczyli tego, więc skorzystaj z ich wiedzy.

Jeśli chcesz kupić utwór, najpierw wyświetl go podgląd. Ważne jest, aby utwory muzyczne, które kupujesz, były jasne i działały prawidłowo. Jeśli strona jest stosunkowo nieznany, ten krok jest kluczowy. Kiedy najpierw słuchasz pliku, możesz mieć pewność, że otrzymujesz utwor, którego szukasz.

Musisz zawsze zwracać uwagę na rozmiar pobieranych plików. Plik muzyczny będzie regularnie znajdować się w dowolnym miejscu od dwóch do pięciu megabajtów. Jeśli zauważysz coś znacznie mniejszego niż to, uważaj. Zwykle będzie to tylko plik tekstowy i może zawierać szkodliwy wirus.

Jeśli istnieją pewne utwory, których zawsze słuchasz, utwórz listę odtwarzania w trybie offline pobierania muzyki zamiast przesyłania strumieniowego z chmury. Jest to szczególnie ważne, jeśli korzystasz z planu taryfowego sieci komórkowej. Te pliki w chmurze mogą zjadać wiele miesięcznego planu taryfowego. Ale jeśli utwory są zapisywane bezpośrednio na urządzeniu, nie używa żadnego z tych wiaderek danych w ogóle.

Bądź ostrożny z bezpłatnych usług pobierania muzyki peer-to-peer. Wiele z tych miejsc okiełzuje linię legalności. Co może być myślenie jest ok jest rzeczywiście wprowadzenie w niebezpieczeństwie ścigania, jeśli usługa zostanie złapany i zgłaszają się do swoich użytkowników. Wykonaj swoje badania przed dołączeniem do dowolnej usługi pobierania muzyki peer-to-peer.

Kupowanie muzyki pobierane tylko z witryn, które umożliwiają pracę bezpośrednio zamiast dodatkowego oprogramowania. Chociaż istnieją renomowane witryny, które wymagają tego, takie jak iTunes, powszechnie wiadomo, że strona i kilka innych są w porządku. W przypadku witryn, które nie są popularne lub ugruntowane, upewnij się, że używasz ostrożności. Nie jest rzadkością dla większości stron internetowych, które oferują całkowicie darmowe utwory, aby mieć wirusy i złośliwe oprogramowanie w swoich plikach.

Unikaj stron muzycznych, które nie pozwolą ci pobierać muzyki bez instalowania ich programów. Zaufane witryny to Amazon, iTunes lub Rhapsody, ale inne witryny mogą mieć programy, których nie chcesz instalować. Może to spowodować nieodwracalne szkody dla komputera. Możesz również być narażony na kradzież swojej tożsamości.

Pobieranie potrzebnych informacji o pobieraniu muzyki nie powinno być teraz dla Ciebie zbyt trudne. Po prostu spraw, aby ciężko pracować nad wprowadzeniem tych informacji do dobrego wykorzystania i nie powinieneś mieć żadnych problemów. Fajnie jest słuchać wspaniałej muzyki, którą pobrałeś ze względu na świetne wskazówki, które tu masz!

About Znalezienie najlepszych melodii dla najlepszych ofert muzyka pliki do pobrania porady i wskazówki

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly