Baza wiedzy

Często zadawane pytania

Korzystanie z serwisu

Czy muszę się rejestrować aby zobaczyć ukryte zasoby?
Nie, rejestracja nie jest konieczna. Możesz korzystać z serwisu www.podobne-filmy.pl bez limitów i bez ukrytych płatności.
Jak używać wyszukiwarki?
Najlepiej wpisać w wyszukiwarce sam tytuł czyli np. "Deadpool" bez dodatkowych znaków. To ułatwi skryptom na znalezienie danej pozycji w bazie.
Jak proponować filmy?
Wpisz tytuł filmu który uważasz za podobny do wyszukanego i potwierdź, a nasze skrypty znajdą informacje o nim i dodadzą go listy powiązanych tytułów.
Ile filmów znajduje się w bazie?
Na chwilę obecną posiadamy dziesiątki tysięcy filmów i seriali w bazie ze sporą dawką recenzji i opisów. Codziennie dodajemy setki nowych!

Pomoc techniczna

Co robić w przypadku gdy strona nie odpowiada?
Proszę odświeżyć stronę kilkurotnie, klikając ctrl+f5 a jeśli to nie pomaga, być może to chwilowa przerwa w działaniu serwera.
Co zrobić gdy moje głosy nie są zaliczane?
Być może już zagłosowałeś na ten film wcześniej i nie zaliczyło go drugi raz. Jeśli jednak jest inaczej, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Nie mogę zaproponować filmu. Co robić?
Być może film nie może zostać załadowany z powodu błedu systemu lub wpisujesz zbyt długi tytuł/niepełny. Spróbuj ponownie wpisać podobną frazę.
Strona wolno się ładuje. Jak postępować?
Odśwież stronę za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+f5 i spróbuj ponownie. Sprawdź swoje połącznie do internetu i załaduj stronę w innej przeglądarce lub na innym urządzeniu.

Inne

Jak szybko skontaktować się z adminem?
Najlepiej napisać na email [email protected] lub użyj formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.
Czy jest gdzieś spis wszystkich filmów?
Kliknij "archiwum" na górnym pasku aby odwiedzić stronę z listą wszystkich filmów które pojawiły się w serwisie podobne-filmy.pl.
Czy w bazie można znaleźć dosłownie każdy film?
Większość filmów i seriali pojawia się na stronach typu imdb jeszcze długo przed premierą i już wtedy trafiają do naszej bazy, także jest małe prawdopodobieństwo abyś znalazł tytuł filmu którego nie posiadamy w bibliotece.
Jak wyszukiwarka dobiera podobne filmy?
Narzędzie znajduje podobne tytuły na podstawie głosów użytkowników, ocen, kategorii oraz paru innych czynników.

NIE ZNALAZŁEŚ SWOJEGO PYTANIA NA LIŚCIE?

Wyślij do nas maila lub po prostu użyj formularza kontaktowego. Opisz dokładnie swój problem a my postaramy się jak najszybciej Ci pomóc. Jeśli pytanie się powtórzy, być może trafi ono na listę powyżej aby pomóc pozostałym.