filmy podobne do miasto 44


Jakie znasz filmy podobne do "Miasto 44" opisujące życie podczas Powstania Warszawskiego, bądź II wojny światowej ? Nie podawajcie jednego, co najmniej 3. Z góry dzięki.

Podobne pytania. Zna ktos film podobny do paranormal activity ? Ktoś zna podobny film do dary anioła - miasto kości? 2016-10-08 10:08:54.

Wbrew temu, co sugeruje tytuł filmu, bohaterem "Miasta 44" jest nie tylko powstańcza Warszawa. Bohaterów jest tutaj więcej: są młodzi ludzie idący do walki, podzielone Nie mieliśmy w polskim kinie tak dobrych efektów specjalnych, podobnego rozmachu i równie mocnych obrazów wojennej pożogi.

Город 44. Miasto 44 (2014, Польша), IMDb: 6.6. оценить.

Analiza filmów: Miasto 44. Jakość: 480p 720p. Komentarze do: Analiza filmów: Miasto 44. Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze.

Polski film wojenny w reżyserii Jana Komasy doceniony i nagrodzony na wielu festiwalach filmowych. W 2014 nagrodzony został Złotymi Lwami w kategorii Film Jana Komasy jest opowieścią o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni...

Aby znaleźć następny film do obejrzenia, wprowadźcie nazwę filmu, który Ci się podoba, w poniższym formularzu i zobaczycie filmy podobne do tego.Listy filmów generują Formuła wyboru filmów stale się poprawia, więc nie zniechęcaj się, jeśli na liście podobnych filmów zobaczysz już oglądane filmy.

Oficjalny fan page filmu "Miasto44". reżyseria: Jan Komasa premiera: 19 września 2014 producent: Akson... See more of Miasto44 on Facebook.

MIASTO 44 CAŁY FILM (720p) HD.

Czy wiesz, który film Marvela kończył się tymi ... Wonderful Muggle - #21. Do jakiej szkoły pasuje Twój zwierzak? Zombie, człowiek czy wilkołak? Kim byś był w Se...

Miasto 44. Kurier. Zenek. Serwis Netflix oferuje dostęp do obszernej biblioteki zawierającej filmy i dokumenty, seriale, programy, anime, nagradzane Netflix Originals i nie tylko.

Miasto 44 (City 44) Ratings & Reviews Explanation. There are no critic reviews yet for Miasto 44 (City 44). Keep checking Rotten Tomatoes for updates!

Dramat, wojenny. Director: Jan Komasa. Starring: Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Anna Próchniak and others. Miłość dwojga młodych ludzi zostaje wystawiona na próbę, gdy 1 sierpnia 1944 wybucha Powstanie Warszawskie.

Film "Miasto 44" vypráví příběh mladých Poláků, kteří vstupují do dospělosti v kruté realitě okupace. Navzdory okupaci jsou plni života, žijí tak, jako by každý den Město 44 mohl být solidním válečným filmem. Měl všechny nezbytné ingredience, respektive všechny hlavní a velmi solidní výpravu.

Kadr z filmu Miasto 44, źródło: www.miasto44.pl. Komasa uczynił głównym bohaterem fabuły Stefana (w tej roli Józef Pawłowski), osiemnastoletniego warszawiaka niezaangażowanego w działalność konspiracyjną, który do zgrupowania Armii Krajowej przyłącza się przez przypadek, bo tylko tu może...

Jedna z ważniejszych rodzimych produkcji filmowych ostatnich lat trafiła do oferty serwisu VOD.tvp.pl. Po raz pierwszy w internecie widzowie mogą obejrzeć za darmo "Miasto 44" Jana Komasy. Zofia Wichłacz i Józef Pawłowski w filmie "Miasto 44" /materiały dystrybutora.

Dramat, wojenny. Director: Jan Komasa. Starring: Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz, Anna Próchniak and others. "Miasto 44" to film, który powinien obejrzeć każdy Polak. Reżyser, Jan Komasa, postanowił zmierzyć się z trudnym tematem Powstania Warszawskiego.

Film „Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni „Miasto 44" to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów...

Dziś opowiem o moich wrażeniach po obejrzeniu filmu Miasto 44. Drugi kurs to Polish Stories with Idioms, czyli historyjki po polsku z idiomami. Ten kurs jest podobny do poprzedniego, ale możecie nauczyć się z niego 50 idiomów, które bardzo często są używane w codziennym języku.

Zapraszam do pobrania lub oglądania filmu Miasto 44 LINK: http://goo.gl/gff6TI Opis filmu 1944, oku... Ale szczęście trwa krótko, do Warszawy wkracza armia niemiecka, losy powstania sÄ przesÄ dzone... gatunek: Dramat Wojenny LINK: >>>> MIASTO 44 DO...

Film Miasto 44 online dostępny jest na platformach: Vod.tvp.pl, Vod.pl, Ipla.tv, nc+ GO. Reżyserem filmu, który trwa 130 min. jest Jan Komasa. Miasto 44 miał premierę w 2014 roku. Wybrane platformy VOD mogą oferować cały film za darmo, szczególnie jeżeli premiera miała miejsce wiele lat temu.

Nie jest Miasto 44 filmem dla ludzi o słabych żołądkach. Wszędobylskie flaki, bestialskie mordowanie dzieci, deszcz krwi, który spada na ulicę po wybuchu czołgu-pułapki - wszystko to obrazki, których należy się spodziewać, wybierając się do kina. Jednak nawet widzowie, których podobne sceny...

Город 44 Режиссер: Ян Комаса В ролях: Юзеф Павловский, Зофиа Вихлач, Анна Прухняк, Энтони Круликовски, Мауриси Попьел, Filip Gurlacz, Михал Миколайчак, Каролина Станец, Жасмин Полак...

Miasto 44 to film o młodych Polakach żyjących w Warszawie w czasie powstania warszawskiego. Obraz ukazuje ich przyjaźnie, miłości i dojrzewanie w Bardzo na Miasto 44 czekałem. I wierzyłem w nie. Gdy sypnęło recenzjami i opiniami po głośnym pokazie na Stadionie Narodowym, wszystko...About filmy podobne do miasto 44

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly